SHARP 55HP6265E
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Tasuta tarne
Punktid tip +398
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 9-11 päeva
  • itella 9-11 päeva
  • dpd 9-11 päeva
  • smartech Kuller 9-11 päeva
  • smartech shop 9-11 päeva
Toote andmed
Tootekood 55HP6265E
EAN 5905683272902
Tootekirjeldus
Värv: Must TV tüüp: 4K Ultra HD Ekraani tüüp: Lame Helivõimsus: 12 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 73 Taustvalgus: Ei Tuuner: On Ekraani suurus (cm): 139 Picture-In-Picture: Ei Ekraani suurus: 139 cm (55") Värskendussagedus: 60 Hz Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) High dynamic range (HDR): HDR TVX05 Micro Dimming: Ei Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: F Hääljuhtimine: On Smart TV: On Operatsioonisüsteem: Google TV Kaal koos alusega: 11,1 Kaal ilma aluseta: 10,5 Miracasti tehnoloogia: On Puldi tüüp: Nutikas kaugjuhtimispult Smart Remote Control: Olemas ühendamise võimalus TVX09 Wi-Fi: Jah, sisseehitatud TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 4 USB pesade arv: 2 (USB 2.0) Audiosignaali digitaalne väljund: On Digitaalne optiline heliväljund: Jah Helisüsteem: Dolby Atmos, Digital Surround Suurused VESA: 400 x 300 mm Kinnitus komplektis: Ei