LG 65QNED9MA3B
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Tasuta tarne
Punktid tip +1479
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 14-16 päeva
  • itella 14-16 päeva
  • dpd 14-16 päeva
  • smartech Kuller 14-16 päeva
  • smartech shop 14-16 päeva
Toote andmed
Tootekood 65QNED9MA3B
EAN 8806096353349
Tootekirjeldus
Värv: Must TV tüüp: Ultra HD Ekraani tüüp: Lame seeria: LG QNED Disain: Zero-Connect Box Helivõimsus: 10 W x 2 Energiatarve (1000 tundi): 111 Taustvalgus: Edge Tuuner: DVB-T2 /C/S/S2 Ekraani suurus (cm): 164 Picture-In-Picture: Üks tuuner Ekraani suurus: 164 cm (65") Värskendussagedus: 144 Hz, VRR Ekraani resolutsioon: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Eredus: 2900 nits High dynamic range (HDR): HDR10, HLG, Dolby Vision, SDR, HDR Expression Enhancer TVX05 Micro Dimming: On, Local Taustavalgustuse tehnoloogia: Ei Ambilight: Ei Energiatarbimise klass: G Hääljuhtimine: Possible to use with "Magic Motion" remote MR25 Pildiprotsessor: 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping Pro, Dynamic QNED Color, AI Brightness Control, AI Picture Pro, Motion Pro, FreeSync Protsessor: α9 Gen 8 AI Intelligent Processor, Quad core Smart TV: On Operatsioonisüsteem: webOS Kaal koos alusega: 2,7 Kaal ilma aluseta: 23.6 kg Miracasti tehnoloogia: And, Airplay2 Puldi tüüp: Smart kaugjuhtimispult (sisseehitatud mikrofon) tavalise kaugjuhtimispuldi funktsioonidega Smart seadmete juhtimine: On Smart Remote Control: Included MR25 TVX09 Wi-Fi: Yes, built-in (WiFi 6) TVX10 Bluetooth: On Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine: On HDMI pesade arv: 3 (2.1 version), Wireless Zero Connect USB pesade arv: 2 (USB 2.0), Wireless Zero Connect Audiosignaali digitaalne väljund: Optiline heli Video salvestamise võimalus: On Helisüsteem: Dolby Surround, AI Clear Voice Pro, α9 AI Sound Pro, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning, WiSA Suurused VESA: 300 x 200 mm Kinnitus komplektis: Ei Mõõtmed ilma aluseta (laius x kõrgus x sügavus): 1456 x 846 x 49 Mõõtmed koos alusega (laius x kõrgus x sügavus): 1456 x 926 x 304