Tech-Protect QI15W-A27 3-in-1 wireless charger | Qi | MagSafe compatible | 15W | black (23343-0)
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +26
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 10-12 päeva
  • itella 10-12 päeva
  • dpd 10-12 päeva
  • smartech Kuller 10-12 päeva
  • smartech shop 10-12 päeva
Garantiiaeg 24 kuud
Toote andmed
Tootekood 23343-0
EAN 9490713934586
Tootekirjeldus
The Tech-Protect QI15W-A27 3in1 charger is a versatile device that allows you to charge three different devices at the same time. Thanks to MagSafe technology, you can charge your smartphone compatible with this system without the need to connect a cable. Not only your phone but also your Apple Watch can be charged with the A27. Just place it on a specially adapted stand and connect wirelessly to charge the watch's battery. Additionally, the device supports headphones with wireless charging function, such as Apple AirPods or Samsung Galaxy Buds. Just place the case with headphones on the charger surface and the charging process will start automatically. Another practical feature is the built-in LED lamp. It provides subtle lighting that makes it easier to locate the accessory in the dark. A27 not only allows you to renew energy in three devices at the same time, but also has the function of powering each device separately. This gives you full control over the charging of individual devices, which allows you to optimize charging times. The built-in security system will protect your devices against overheating, short circuits and other potential threats related to charging. You can rest assured that your devices are safe and secure when using this charger. * To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 35W (V*A) or more. **The MagSafe magnetic function only works directly with the phone or with a case with a built-in magnetic eyelet using MagSafe PRODUCT FEATURES: - 100% Original - Packed in original packaging - Material: ABS + PC - USB-C input current: 18W - Smartphone output power: 5W/7.5W/10W - Watch output power: 5W - Earphone output power: 2.5W - Function of powering three devices at the same time - Function of powering each device separately SET CONTAINS: 1 x Tech-Protect A27 charger 1 x USB-A / USB-C cable 100cm