PowerNeed ES20000B päripaneel 9W
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +66
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 14-16 päeva
  • itella 14-16 päeva
  • dpd 14-16 päeva
  • courier 14-16 päeva
Garantiiaeg 24 kuud
Toote andmed
Tootekood ES20000B
EAN 5908246726669
Tootekirjeldus
Värv: Must Muud omadused: Solar battery Ette nähtud: Mobiiltelefonidele, tahvelarvutitele ja muudele seadmetele Patarei mahtuvus: 20000 Väljundpinge ja vool: 5V / 2A Sisendpinge ja vool: 5V / 2A