Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +91
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 1-3 päeva
  • itella 1-3 päeva
  • dpd 1-3 päeva
  • smartech Kuller 1-3 päeva
  • smartech shop 1-3 päeva
Garantiiaeg 36 kuud
Toote andmed
Tootekood P210S512G25
EAN 814914026816
Kokkuvõte Patriot Memory P210. SSD capacity: 512 GB, SSD form factor: 2.5", Read speed: 500 MB/s, Write speed: 400 MB/s, Component for: PC/Laptop
Kategooria kood SSM
Näita kõik andmed
Üksuse kasti kõrgus 0.01
Üksuse kasti pikkus 0.18
Üksuse kasti laius 0.135
Sertifikaadid CE/FCC
Komponent PC/Laptop
interface Serial ATA III
NVMe No
read speed 500 MB/s
ssd capacity 512 GB
Pooljuhtketta kujutegur 2.5"
write speed 400 MB/s
depth 100 mm
height 7 mm
weight 46 g
width 69.6 mm
Pakendi sügavus 8 mm
Pakendi kõrgus 178 mm
package type Hanging box
package weight 50 g
Pakendi laius 133 mm
Töötemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Vastavussertifikaadid RoHS
Harmoneeritud süsteemi (HS) kood 84717070
Põhikorpuse (välimine) kõrgus 195 mm
Master (välimine) korpuse pikkus 342 mm
Peamise (välimise) korpuse netokaal 6000 g
Põhi (välimine) korpuse laius 394 mm