Omega TV seinakinnitus OUTV200B27
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +12
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 15-17 päeva
  • itella 15-17 päeva
  • dpd 15-17 päeva
  • courier 15-17 päeva
Garantiiaeg 24 kuud
Toote andmed
Tootekood OUTV200B27
EAN 5907595442398
Tootekirjeldus
Ekraani suurus: 14"-42" Garantii: Melna Kalle: Ei Vääne: Jah Maksimaalne kaal: 25 Minimaalne VESA kinnitus: 100 x 100 mm Maksimaalne VESA kinnitus: 200 x 200 mm