APC BVX900LI-GR Easy 900VA
Saadaval
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +100
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 14-16 päeva
  • itella 14-16 päeva
  • dpd 14-16 päeva
  • smartech Kuller 14-16 päeva
  • smartech shop 14-16 päeva
Garantiiaeg 24 kuud
Toote andmed
Tootekood BVX900LI-GR
EAN 731304404590
Tootekirjeldus
Tüüp: UPS Värv: Must Kaal: 6 Müratase (dB): 45 dB Laadimisaeg: 6 h Töörežiim: Line-Interactive Autonoomne tööaeg: 1-8.5 min. Võimsus (VA): 900 Võimsus (W): 480 W Lülituskiirus akule: 6 ms Väljundi lainekuju: Sinusoidse lähedal (approximated sine) Signaal ülekoormuse korral: On Madala aku häire: On Ülekoormuskaitse: On Kõrgsurve impulsside kaitse: On Lühisekaitse: On Häirete filtreerimine: On Mõõtmed: 160x120x355 Väliste seadmete toiteallika väljundid (220 V): 2 Tüüp ja kogus: 1 x 12 V / 9 AH