TP-LINK Gigabitine mitmerežiimiline meediumimuundur (MC200CM)

Toote pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Originaaltoote omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjelduses toodud tootespetsifikatsioonidega.

Kohal - Tähesaju tee 11

Hind

€ 42.70

Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.

Punktid tip +42

Toote andmed

Kirjeldus Meediumimuundur MC200CM võimaldab teisendada 1000BASE-SX optilise signaali 1000Base-T vaskkaabliga ja vastupidises suunas juhitavaks signaaliks. Töötamine vastavalt IEEE802.3ab 1000Base-T ja IEEE802.3z 1000Base standarditele
dimensions 94,5*73,0*27,0 mm
Tehnilised andmed Porty 1 port SC 100M 1 port RJ45 100M (automaatne MDI/MDIX) Võrgumeedia 1000BASE-FX Multi-mode Fiber Võrgumeedia 1000BASE-T UTP kategooria 5, 5e kaabel (maksimaalselt 100
additional information Täisduplekstöö kiirusel 1000 Mbps nii TX- kui ka FX-portides TX-pordi ühenduste automaatne ristumisfunktsioon Konverteri lüliti võimaldab valida režiimi
Näita kõik andmed
Deklaratsioonid ja sertifikaadid FCC, CE
functions Full dupleks andmevoo juhtimine (IEEE 802.3x standard) Kiudoptilise edastusulatuse suurendamine 50/125um kiu kasutamisega 0,5 km-ni Suurendage oma jõudu
Toetatud protokollid ja standardid IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Garantiiaeg24 kuud

Tarneviis ja tarneaeg

  • omniva 5-9 päeva
  • itella 5-9 päeva
  • dpd 5-9 päeva
  • smartech Kuller 5-9 päeva
  • smartech shop 5-9 päeva
cart

Kaup on ostukorvi lisatud

Vormista tellimus Vaata teisi tooteid
Klienditeenindus
AadressTähesaju tee 11, Tallinn,
Estonia
Pood(+372) 6 444 045 (E-R 10-18, L 10-17,  P 10-17)
Esindus(+372) 6 477 777
(+372) 567 88885 (E-R 09-17)
brands

Ei saa lisada rohkem kui 4 toodet vordlusesse

Võrdle valitudTagasi