Seasonic Focus GX-1000 ATX 3.1 1000W Power Supply, 20+4 pin ATX, White (FOCUS-GX-1000-V4-WHITE)
Kohal - Tähesaju tee 11
Hind
Veebipoe hind võib erineda esinduse kohapealsest hinnast.
Punktid tip +175
Tarneviis ja tarneaeg
  • omniva 1-3 päeva
  • itella 1-3 päeva
  • dpd 1-3 päeva
  • smartech Kuller 1-3 päeva
  • smartech shop 1-3 päeva
Toote andmed
Tootekood FOCUS-GX-1000-V4-WHITE
EAN 4711173878575,2220009700468
Tootekirjeldus
Features:
- Quiet operation: The 135 mm Fluid Dynamic Bearing fan ensures efficient cooling with low noise levels and long life.
- Long warranty: 10-year manufacturer's warranty is a testament to reliability and longevity.
Specifications:
  • Power: 1000W (+5V: 25A, +3.3V: 25A, +12V: 83A, -12V: 0.3A, +5Vsb: 3A)
  • 80 Plus Gold rating
  • ATX/EPS, PCIe 5.1
  • Modularity: Fully modular
  • Fan size: 135 mm
  • Fan: Fluid Dynamic Bearing
  • MTBF: 100 000 hours
  • Protections: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP
  • Dimensions: 140 x 150 x 86 mm
  • Warranty: Manufacturer's 10-year warranty
Connectors:
    • 1 x MB (24/20 pin)
    • 1 x CPU (8/4 pin)
    • 1 x PCIe (8/6 pin)
    • 4 x SATA
    • 3 x Molex
    • 1 x 12V-2x6 (12+4 Pins to 12+4 Pins)