Delivery

Tarneaeg alates tellimise hetkest on 1 tööpäev (kui kaup on esinduses kohapeal olemas) 2-10 tööpäeva (laos olemas). Orienteeruv tarneaeg kuvatakse tootelehel. 

Smartech.ee pakub 4 erinevat transpordi varianti:

Tasuta kohaletoimetamine
Osta vähemalt 100 EUR eest ja toimetame ostud sinuni Tallinna piires tasuta, mujal Eestis lähima Pakiautomaadini. Juhul kui kaup ei mahu pakiautomaati, tuuakse otse kliendini tellimuses märgitud aadressile Omniva, DPD või cargobus kulleriga lisatasu eest.
Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku. 

Pakiautomaadid
SmartPost (www.smartpost.ee) ja Omniva (www.omniva.ee)

Postkontorisse 
Kaubad toimetatakse lähimasse postkontorisse vastavalt kliendi asukohale (Omniva). Kliendile saadetakse teade postkontorist kauba saabumise kohta. Postkontorisse on võimalik tellida kaupasid mis kaaluvad vähem kui 30kg ning mille mõõdud on väiksemad kui 180x80x60cm.

Kulleriga koju või kontorisse 
Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku. Kaupade kojuvedu kliendini on võimalik ajavahemikus 9:00 - 19:00 E-Rni. Kaubad toimetatakse kliendile tuppa kuni 30kg, üle 30 kg on võimalik paluda kulleril abistada kaupade tuppa toimetamist.

Tarne tingimused:

1. Peale lepingu jõustumist toimetatakse kaubad tellitud aadressile vastavalt tellimistingimustele ning kliendiga eelnevalt kokkulepitud ajal.

2. Kaubad koos vajalike dokumentidega toimetatakse tootelehel välja pakutud orienteeruva aja jooksul.

3. Juhul kui Smartech.ee ei suuda kaupasid tarnida eelnevalt lubatud ajal Smartech.ee-st mitte olenevatel põhjustel (toode on ajutiselt laost otsas, hilineb tarnija põhjusel) informeerib Smartech.ee klienti esimesel võimalusel e-maili või telefoni teel 3 tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest ning edastab uue tarneaja.

4. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Smartech Shop OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@smartech.ee. Kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.
 • truck
  Fast delivery

  Delivery within 1-4 working days. Get a free delivery within Estonia for orders over 100 EUR!

 • label
  Unbeatable prices

  Purchase technics online and save money

 • wallet
  Hire purchase

  Enjoy the flexibility and convenience of paying by instalment

 • star
  Deals & Discounts

  Earn bonus points and pay less next time

Customer Support
Shop(+372) 6 444 045 (Mo-Fr 10-20, Sa-Su 10-19)
Office(+372) 6 477 777
(+372) 567 88885 (Mo-Fr 10-18)
brands

You can not compare more than 4 products

ComparePrevious