Qoltec Optic patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m

thumbs+17 punktidtip
Laos olemas

 

€ 17.10
Tüüp Cable
Kasutamine Fiber
Kaabli pikkus 2
Konnektor #1 LC
Näita kõik andmed
Konnektor #2 LC
Kiud Multimode
Edastus Duplex
Värv Wielokolorowy
Garantiiaeg 24 kuud

Tarneviis ja tarneaeg

  • omniva

    5-9 päeva

  • itella

    5-9 päeva

  • dpd

    5-9 päeva

  • kuller

    5-9 päeva

  • smartech shop

    5-9 päeva

Teised tooted

Kaup on ostukorvi lisatud

Vaata teised tootedVormista tellimus

LHV järelmaksu kalkulaator

Hind
Sissemakse
Periood
Intress %
Sissemakse 0.00 €
Kuumakse 0.00 €
Klienditeenindus
Büroo(+372) 567 88885 (E-R 10-18)
Esindus(+372) 6 444 045 (E-P 10-20)
brands

Ei saa lisada rohkem kui 4 toodet vordlusesse

Võrdle valitudTagasi