Boonus

Smartech Boonus - on süsteem, mille abil saab koguda boonuseid. Selles osalevad automaatselt kõik Smartech.ee ostu vormistanud kasutajad.

Smartech Boonus reeglid:

1. Ostes e-poes Smartech.ee  kasutajakontolt kaupu endale, sõpradele, tuttavatele ja firmadele, kantakse teie boonusarvele kauba hinna juures toodud boonussumma. Boonussumma suurus võrdub ostetud kauba summale (1 EUR = 1 Boonuspunkt). Kogunenud boonuspunktid saab kasutada järgmiste tellimuste eest tasumisel.

2. Boonus arvestatakse pärast tellimuse eest tasumist. 10%-lise allahidlustuse saamiseks on vaja koguda
1500 boonuspunktid = 10%. Kui boonuspunktide summa ühe tellimuse eest ületab 1500 punktid (näiteks 1600 punktid) siis, klient saab järgmise ostu puhul kasutada allahindluse 10% ning ülejäänud 100 punktid kantakse Teie boonusarvele. Kui tellimus tühistatakse, tühistatakse ka selle eest arvestatud boonus. 

3. Kogunenud boonuseid rahas välja võtta ei saa. Seda saab kasutada vaid tellimuse eest tasumisel.

4. Boonust arvestatake ainult kasutaja enda poolt tehtud online tellimuses. Telefoni, Skype ja elektronposti teel tehtud tellimustes boonust ei arvestata!

5. Kogunenud boonuseid ei saa kanda üle teistele kasutajakontodele.

6. Kogunenud boonuseid saab kasutada 2 aasta jooksul pärast boonussumma lisamist. Kahe aasta möödumisel kaotab vastav boonussumma kehtivuse.

7. Juhul, kui boonust kasutatakse koos mõne teise allahindlusega (näiteks koos allahindluskoodiga), kehtib järgmine reegel: esmalt arvestatakse tellimuse summast maha kasutatav boonus ja alles seejärel rakendatakse teist allahindlust, juhul kui on täidetud selle kasutustingimused.

8. Kui klient soovib kasutada õigust ostetud kauba tagastamiseks 14-päeva jooksul, siis kasutatud boonust ei tagastata ja ei kompenseerita ning tagastatud kauba eest arvestatud boonus tühistatakse.

9. Kogutud boonuspunktide saldo saab kontrollida sisenedes oma kasutaja kontole.


Näiteks:
Samm 1. Klient ostis oma kasutajakonto kaudu 200 € eest kaupa. Teie boonuskontole kantakse 200 punktid. 10%-lise allahidlustuse saamiseks on vaja koguda 1500 boonuspunktid.

Samm 2. Klient ostis oma firmale 1750 EUR eest kaupa. Kliendi isikliku boonuskontole kantakse 1750 punktid, millest 1500 punktid saate kasutada järgmise ostu puhul 10%-lise allahindlustusega ning ülejäänud 250 boonuspunktid automaatselt kantakse kliendi boonuskontole.

Samm 3. Klient tellis 700 EUR eest kaupa ja määras tellimuse eest tasumisel, et soovib kasutada kogunenud boonuspunktid, mis tellimuse vormistamise hetkel oli 1500 boonuspunkte või rohkem. Selle tulemusena vormistatakse teile automaatselt arve 700 - 70 (10%) = 630 EUR. Seejuures kantakse pärast tellimuse eest tasumist teie boonuskontole 700 boonuspunkte.


NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et Smartech.ee süsteemis saab oma kasutajakontol vormistada arve suvalisele maksjale ja määrata kauba saajaks ükskõik kelle. Boonuste süsteem on nähtav vaid Smartech.ee veebipoes ning ei kajastu arvetel, välja arvatud need, kus maksmiseks on kasutatud kogunenud boonuseid.
 • truck
  Kiire kojuvedu

  Kaup kätte 1-4 tööpäevaga. Osta vähemalt 100 EUR eest ja toimetame ostud Eesti piires kohale tasuta!

 • label
  Parimad hinnad

  E-poest tehnika tooted soodsamalt

 • wallet
  Järelmaks

  Suuremate ostude jaoks kiire ja mugav LIISI ja LHV järelmaks

 • star
  Boonused

  Iga ostuga kogute boonuspunkte ja saate soodustust oma järgnevatelt ostudelt

KlienditeenindusE-P 10:00–20:00Tel. (+372) 6 444 045

brands

Ei saa lisada rohkem kui 4 toodet vordlusesse

Võrdle valitudTagasi